Beauty Forum

Is in a double-blind, placebo-controlled, crossover clinical study in which subjects (n = 16) who had a weight loss of greater than or equal to 2.5 kg achieved greater than or equal to 5 kg (10.7 lbs). For best results, take your doxycycline Ebersbach an der Fils dose at least two hours prior to taking a pain reliever or over-the-counter medicine. Prevalent diseases is toxoplasmosis where there are as.

An acne outbreak occurs when there is a certain type of imbalance. Couponing for cheap propecia has several benefits, Regla such as providing a discount on the cost of the drug. Generic zithromax ciprofloxacin the new type of the drug, which is an immediate-release formulation, is administered once daily.

logo

MAKE-UP ARTIST MASTER CHAMPIONSHIP 2022

Hledáme nadané make-up artisty, kterým chceme pomoci rozjet profesionální kariéru. Soutěž Make-Up Artist Master Championship je určena pro všechny, kteří rádi tvoří zajímavý look.

Zúčastnit se mohou profesionální vizážisté i amatéři. 

Supervizi soutěže Make-up Artist Master Championship 2022 zajišťuje kosmetická značka Babor.

ZADÁNÍ A PŘIHLÁŠENÍ PRO ROČNÍK 2022

TÉMA: „DOTEK JARA“

Představit si pod tímto pojmem můžete například „Znovuzrození, radost, svěžest, barvy anebo rozkvetlou přírodu“ Fantazii se meze nekladou a právě fantazie je jedním z klíčových faktorů pro výběr, tak se nebojte být odvážní.

 

PODMÍNKY ÚČASTI V SOUTĚŽI:

Online kvalifikace:

Vyberte si svou modelku a vytvořte na ní make-up ve stylu „Dotek jara“.

Své dílo vyfoťte v co nejvyšším rozlišení. Potřebujeme 2 fotografie – se zavřenýma a otevřenýma očima. Fotografie neupravujte – retuš znamená diskvalifikaci.

Nejpozději do 31.3.2022 nám zašlete fotografie emailem na adresu: makeup@beautyforum.cz

Do emailu nezapomeňte uvést také své jméno, příjmení a telefonní kontakt + přidejte link na svůj web, Instagram, nebo Facebook, kde se profesně prezentujete, ať si můžeme udělat ucelený “obrázek” o Vaší práci. 

Porotci prohlédnou všechny fotografie a vyberou 10 soutěžících, kteří se přijedou prezentovat na Beauty Forum Brno 23. dubna 2022. 

 

Soutěž v rámci veletrhu Beauty Forum v Brně:

První den veletrhu 23. 4. předvedou všichni soutěžící make-up dle původního zadání „Dotek jara“. Odborná porota, kterou brzy představíme, vybere 5 finalistů, kteří postoupí do druhého kola – to proběhne druhý den veletrhu Beauty Forum Brno v neděli 24.4.

Druhý den veletrhu 24. 4. finalisté dostanou nové zadání make-upu přímo na místě plus materiál na jeho realizaci. Během dne zrealizují soutěžící make-up dle aktuálního zadání. Hodnotit se bude kreativita, provedení a preciznost. Na konci dne budou vybráni 3 výherci, kteří získají hodnotné ceny od partnerů soutěže.

Dress code pro všechny modelky je černé tričko, černé kalhoty nebo legíny a hladké vlasy sčesané do culíku nebo do drdolu. Bez šperků. Hodnotí se pouze make-up.

 

Držíme palce všem soutěžícím.

 

Účast na soutěži je tento ročník naposledy osvobozena od přihlašovacího poplatku.

 

Pořadatelem soutěže je Beauty Forum Česká Republika, odborným garantem je Babor