Home penis extender

ZVĚTŠENÍ PENISU

Popis Zvětšení penisu pomocí nástavce, léčba sexuálních problémů Nejmodernějším a nejbezpečnějším způsobem zvětšení penisu je použití přístroje zvaného penis extender. Malá velikost penisu může ovlivnit mužovo vnímání vlastní sexuality a také omezit jeho schopnost poskytnout ženě plné sexuální uspokojení.

Extender Princip fungování:

Penis začne růst, když se extender nosí pod napětím. Extender je navržen tak, aby:

 1. Prodloužení penisu.
 2. Narovnání penisu (např. při Peyronieho chorobě).
Extender také pomáhá při různých zakřiveních penisu. K tomuto účelu je nutné přístroj používat po dobu 6 - 8 měsíců, čímž se zakřivení zmenší až na 70 % původního stavu.

Pomocí extenderu lze dosáhnout následujících výsledků

 • Prodloužení penisu o 3-5 cm při erekci.
 • Prodloužení penisu o 2-3 cm i v uvolněném stavu.
 • Zvětšení penisu o 2.5 cm v průměru.
Nástavec se nasadí na penis v uvolněném stavu a nosí se 4-10 hodin denně. Tato praxe přispívá k postupnému zvětšování délky penisu o 0,5 cm každý měsíc. Doba nošení extenderu se doporučuje v rozmezí 4-6 měsíců v závislosti na požadovaném zvětšení. Je důležité si uvědomit, že po ukončení kurzu zůstane dosažená velikost konstantní po celý život.

Výhody extenderu:

 • Účinný (zvětšuje délku penisu o 0,5 cm za měsíc). Účinek přetrvává po celý život.
 • Bezpečný. Nemá vliv na močení, potenci a rozmnožovací funkci.
 • Snadné použití.
 • Cenově dostupné.

Co jsou to penis-extender?

Extender se překládá jako "prodloužení" - ale penis extender nepopisuje ani tak stav, jako spíše prostředek (zařízení), kterým se ho dosáhne. Říká se, že pomocí trakce prostřednictvím "natahovače" nebo podtlaku prostřednictvím vakuové pumpy, známější jako "pumpa na penis", to funguje.

Jak fungují metody zvětšení penisu?

Podle Prof. Dr. med Franka Sommera - prezidenta Německé společnosti pro muže a zdraví - se metody prodloužení nebo zvětšení mužských pohlavních orgánů dělí na konzervativní (bez operace) a chirurgický přístup.

Konzervativní metoda zahrnuje použití prodlužovačů penisu. Zde je třeba rozlišovat mezi dvěma různými "mechanickými konstrukcemi":

 • Protažení penisu pomocí trakce

 • Můžete protáhnout svůj penis, jakkoli to může znít nepředstavitelně. Roztahovače určené k tomuto účelu vyvíjejí na úd trvalý, konstantní tah. Za tímto účelem se připevňují k okraji žaludu, protože tam mají nejlepší přilnavost, a musí se nosit až 8 hodin denně. "Extendery by se neměly používat v jednom kuse, ale přerušovaně, tedy s přestávkami," vysvětluje doktor Sommer, "navíc by se měla provádět cvičení na prokrvení penisu, aby nedošlo k poranění tkáně."
  Například "Skipping" je dobrý pro krevní oběh. Jedná se o co nejrychlejší střídavé zvedání kolen tak, abyste běželi na místě. Tím se trénuje průtok krve do penisu, "výdrž" a posilují se tkáňové struktury.
  Důležité: Většinu strečových nástavců byste neměli nosit na noc. Během spánku totiž nevyhnutelně dochází k erekci, což může být nepříjemné, pokud je váš penis stále zaseknutý v natahovači. Zní to v každém případě nepříjemně.

 • Délka penisu prostřednictvím podtlaku

 • Pumpa na penis. Kdo by neznal tento termín? Je těžké si představit, že to není jen mýtus, ale skutečně funguje - a přesto je to pravda.
  Při použití se nad úd umístí zvonovitý nástavec, který vytvoří podtlak a "napumpuje" penis. Na rozdíl od roztahovače můžete přísavku bez problémů nosit i v noci.
  Pumpa na penis má jeden háček: zvětšuje váš nejlepší kus, ale pouze v případě, že jste postiženi smršťováním penisu. Důvodem může být nedostatek hormonů způsobený nedostatečným přísunem kyslíku - zejména v noci není penis často dostatečně zásobován, což může dlouhodobě vést ke smršťování.
  V takovém případě byste neměli zoufat. Denní dvacetiminutové cvičení s vakuovou pumpou vám pomůže vrátit se do plné délky. Co byste měli mít na paměti: Užíváním hormonů musíte nejprve kompenzovat jejich nedostatek. Souběžně můžete také provádět trénink krevního oběhu a používat nosítka. Důraz je zde kladen na "souběžně" - pumpa a hormony jsou při zkracování penisu nenahraditelné.

Jak funguje operace zvětšení penisu?

Alternativou ke konzervativní metodě je chirurgické zvětšení penisu. Stručně řečeno, operace spočívá v přeříznutí vazu v blízkosti stydké kosti, což umožní penisu více vyčnívat z těla, takže se zdá být větší. Chybějící vaz způsobuje, že je úd nestabilnější - například při erekci jej můžete bez většího odporu zatlačit velmi hluboko. Přesto se nemusíte obávat: Zůstává plně funkční. Můžete však mít také smůlu: Pokud se v místě přeříznutí vazu vytvoří jizvy, penis může dorůst a nakonec vypadat menší než předtím.
Kromě zvětšení penisu lze obvod zvětšit také chirurgicky. Na jedné straně lze do kůže penisu vstříknout vlastní tuk, na druhé straně lze žalud zvětšit kolagenem - obě metody nejsou příliš účinné, protože látky se buď vstřebají, nebo se v těle rozloží. Obvod se dlouhodobě nezvětšuje.

Která metoda je nejúčinnější?

Za operaci zvětšení penisu zaplatíte až 11 000 eur - stojí za to utratit za ni své úspory, nebo stačí koupit extender?
Prof. Dr. med. Frank Sommer sám provádí chirurgické zvětšení penisu a vydělává si tím mimo jiné i peníze. Přesto říká: "Konzervativní varianta by měla být upřednostněna, pokud se vezmou v úvahu všechny faktory. Pouhé nasazení nosítek na dlouhou dobu nestačí, je třeba také trénovat krevní oběh. Mechanické zvětšení penisu vede v průměru ke zvětšení o 1,5 centimetru, a to v 98 procentech případů. U chirurgické metody se předpokládané hodnoty pohybují mezi 0,5 a 4 centimetry nárůstu délky, ve skutečnosti lze podle profesora Sommera očekávat 0,5 až 1,5 centimetru.
Ani u jedné z těchto metod to není mnoho, ale pro mnoho mužů to může být velmi důležité. Zejména muži s velmi malým penisem, například mikropenisem (méně než 10 cm), si mohou zvýšit sebevědomí - což může prospět i jejich milostnému životu.