Beauty Forum

Pour les gens qui ont eu de l’échec au premier cycle, cette même méthode d’exercice, avec de l’alcool et d’une même combinaison, est encore une bonne manière de l’entraîner au travail. I think we will have more success https://massage-experte.com/54538-atosil-tropfen-rezeptfrei-kaufen-48592/ if we have a plan in place, and stick to it. It is used in medicine to reduce inflammation, improve symptoms, prevent and treat infections and many other diseases.

I love to try new things, and my kids are great sources of information for that. Amoxil tablets are used to treat bacterial infections caused by pfizer pill paxlovid price a variety of organisms. Valacyclovir is the generic name for valacyclovir disodium, which is an acyclic nucleoside phosphonate.

logo

BEAUTY FORUM & COSMOPROF

V Evropě dlouhodobě koexistují dva velké konkurenční řetězce. Německá společnost Beauty Forum, která expandovala do celé Evropy, a legendární Cosmoprof. Ten za 50 let existence rozšířil své aktivity z italské Boloni do celého světa. Stal se tak zásadním hráčem na poli kosmetických eventů.

Už v roce 2018 započala fúze těchto dvou gigantů. Společnost Bologna Fiere S.P.A., která veletrhy Cosmoprof pořádá, totiž odkoupila velký podíl společnosti Health and Beauty Germany GmbH. Obě firmy se úspěšně spojily v roce 2021 a Cosmoprof aktuálně vlastní také značku Beauty Forum.

První veletrh Beauty Forum Praha jsme tedy pořádali ještě pod německým vedením – teď už oba české veletrhy Beauty Forum spadají přímo pod Cosmoprof. To nám otevírá dveře k nadnárodním značkám a Cosmoprof nám pomáhá spojit se se zahraničními značkami, které se zajímají o vstup na trhy centrální Evropy. Postupně tak budeme portfolio vystavovatelů rozšiřovat.

Radovat se z toho můžou jak návštěvníci, kteří hledají světové novinky, tak nákupčí velkých eshopů a prodejen s kosmetikou, kteří na naše veletrhy přicházejí hledat nové značky do portfolia.

Českým výrobcům kosmetiky, vystavujícím na českých veletrzích Beauty Forum můžeme také pomoci prezentovat se na veletrzích Cosmoprof a usnadnit jim vstup na mezinárodní trhy.