Beauty Forum by COSMOPROF (Česká republika)

Naše veletrhy patří do mezinárodní skupiny Beauty Forum, které přes německou společnost Health&Beauty vlastní italská společnost Bologna Fiere – pořadatel nejprestižnějších beauty veletrhů planety Cosmoprof.

Beauty Forum Brno je v pořadí již čtvrtým veletrhem Beauty Forum v České republice.
Termín veletrhu je sobota a neděle 15. a 16. dubna 2023

Veletrhy Beauty Forum by Cosmoprof jsou primárně organizovány pro beauty profesionály. Návštěvníci veletrhů jsou tedy z 80 procent lidé, kteří pracují nebo podnikají v některém z beauty oborů a vystavovatelé tak mají jedinečnou příležitost oslovit své potenciální dlouhodobé odběratele.

Struktura vystavovatelů je díky tomu pestřejší a na Beauty Forum veletrzích se prezentují firmy, které představují nové trendy a přináší aktuální novinky z celého světa. Najít u nás můžete jak stálé a silné značky, tak nové dosud neznámé firmy.

Zvyšuje se podíl kadeřnických firem, které na Beauty Forum prezentují své techniky i produkty a díky podpoře úžasné soutěže Hair Extravaganza právě kadeřnické značky nacházejí na našich veletrzích zajímavé partnery.


Co vlastně znamená “by COSMOPROF”

Veletrhy Beauty Forum mají v Evropě tradici téměř 40 let. Hlavní veletrh je ten mnichovský, ale stopy se značkou Beauty Forum najdete téměř v každé evropské zemi.

Cosmoprof je oproti tomu nejstarší a největší beauty veletrh světa. Začal v italské Boloni před téměř 60 lety a dnes je tím hlavním místem, kde se musíte prezentovat, pokud vás zajímá celosvětové distribuce. Než jsme se pustili do veletrhů, jako vystavovatelé jsme jej absolvovali 4x.

Cosmoprof je čtyřdenní maraton jednání z nákupčími z celé planety, je to veletrh kde se první 3 dny pouze jedná a neprobíhá žádný prodej, protože neprofesionálové tam nesmí. Celkem tento veletrh navštíví kolem čtvrt milionu beauty profesionálů a až čtvrtý poslední den jsou do hal vpuštěni běžní lidé, kteří skupují vzorky, které se vystavovatelům nechce vozit domů.

Je to ale místo, kde najdete absolutní novinky, probíhají tam vysoce odborné semináře, workshopy a setkání řady důležitých lidí. Cosmoprof je místo, kde chcete být. Proto jsme museli v České republice nejprve veletrh uspořádat pouze jako Beauty Forum, abychom pak mohli požádat o souhlas s užitím dovětku „by Cosmoprof“. Sítem jsme prošli, náš veletrh obstál a tento maličký titul znamená, že veletrhy, které v České republice pořádáme, jsou kvalitní a na evropské úrovni.


    Mám zájem vystavovat, kontaktujte mě prosím