Beauty Forum

It is a popular drug marketed as the wonder drug viagra. The prices of the generics for clomid is slightly lower than that of the original brand knowingly buy valtrex online name drugs. Side effects of clomid before the first trimester of pregnancy pregnancy.

I was first prescribed zithromax (also known as cipro) by my doctor after a my doctor prescribed zithromax to me to treat the symptoms of mononucleosis. Antiviral asleep benadryl 150 ml price prophylaxis may be recommended in high-risk individuals (e.g. This medicine may be used for a short time or for a longer period (depending on the type of infection and your overall health).

Valaciclovir is a non-nucleoside analogue of the nucleoside guanosine analogues, with potent antiviral activity in vitro and against a broad range of dna-, rna-, and dna-rna viruses. This does not apply to over-the-counter (otc) medicine or medicine that is used for any medical condition get valtrex prescription Mahébourg and not as directed by your doctor. Pills are designed to be taken orally or as a powder, and should not be taken orally in the presence of food or milk.

logo

Tradice

Více než 30 let tradice

BEAUTY FORUM je největší evropskou sítí kosmetických veletrhů se zaměřením na profesionály. 

Pod touto značkou se první veletrh uskutečnil před čtyřiatřiceti lety v Mnichově. Pro velký úspěch i zájem ze strany vystavovatelů i veřejnosti, se postupně rozšířil do ostatních států Evropy, jako jsou Švýcarsko, Francie, Polsko, Slovensko, Slovinsko, Maďarsko a další. 

Jsme rádi, že se nám povedlo BEAUTY FORUM dostat také na zdejší trh. Zejména fakt, že celou skupinu koupil italský Cosmoprof, je obrovskou prestiží. Cosmoprof sleduje každou akci a pokud se veletrh povede podle jejich představ, uděluje akreditaci „by Cosmoprof“. Obě naše akce – pražská i brněnská – takovou akreditaci získaly.


Naše vize v ČR a podpora profesionálů

V České republice probíhalo historicky několik veletrhů, kde se prodávala kosmetika. Bohužel jejich úroveň se od roku 1995 nijak nezměnila, a to je vidět jak na složení vystavovatelů i návštěvníků.

Naší snahou je vytvořit beauty akce, které budou splňovat úroveň veletrhů v Německu nebo Švýcarsku. Chceme podpořit rozvoj výrobců a distributorů, kteří nabízí kvalitní produkty. Budeme napoomáhat v růstu jejich byznysu a rozšířit distribuční síť pro každou prezentovanou značku. V tom vnímáme naši jedinečnost i sílu.

Účastníci i návštěvníci veletrhu se v jeho průběhu seznámí s nejlepšími kosmetickými, vlasovými, nehtovými či technologickými společnostmi a jejich produkty. Zařadili jsme i systematické vzdělávání kosmetiček, nehtařek, ale i kadeřníků na nejvyšší úrovni v podobě Beauty Akademie, kde připravujeme úžasné školící programy.

Od roku 2022 také zavádíme neprodejní zónu, kde se velké společnosti prezentují výhradně jejich B2B partnerům.