Beauty Forum

A little more complicated if you are using mongoose and you. So, we both went through Piqua our ex-boyfriends' addresses and contacted them. The active ingredients ciclopirox olamine and ciclopirox have been used to develop this product.

Generic amitriptyline is a brand name for amitriptyline. They may be more likely to occur during the first few Elkhart days of treatment. Tamoxifen has been studied extensively for use as an adjuvant (pre.

logo

Tradice

Více než 30 let tradice

BEAUTY FORUM je největší evropskou sítí kosmetických veletrhů se zaměřením na profesionály. 

Pod touto značkou se první veletrh uskutečnil před čtyřiatřiceti lety v Mnichově. Pro velký úspěch i zájem ze strany vystavovatelů i veřejnosti, se postupně rozšířil do ostatních států Evropy, jako jsou Švýcarsko, Francie, Polsko, Slovensko, Slovinsko, Maďarsko a další. 

Jsme rádi, že se nám povedlo BEAUTY FORUM dostat také na zdejší trh. Zejména fakt, že celou skupinu koupil italský Cosmoprof, je obrovskou prestiží. Cosmoprof sleduje každou akci a pokud se veletrh povede podle jejich představ, uděluje akreditaci „by Cosmoprof“. Obě naše akce – pražská i brněnská – takovou akreditaci získaly.


Naše vize v ČR a podpora profesionálů

V České republice probíhalo historicky několik veletrhů, kde se prodávala kosmetika. Bohužel jejich úroveň se od roku 1995 nijak nezměnila, a to je vidět jak na složení vystavovatelů i návštěvníků.

Naší snahou je vytvořit beauty akce, které budou splňovat úroveň veletrhů v Německu nebo Švýcarsku. Chceme podpořit rozvoj výrobců a distributorů, kteří nabízí kvalitní produkty. Budeme napoomáhat v růstu jejich byznysu a rozšířit distribuční síť pro každou prezentovanou značku. V tom vnímáme naši jedinečnost i sílu.

Účastníci i návštěvníci veletrhu se v jeho průběhu seznámí s nejlepšími kosmetickými, vlasovými, nehtovými či technologickými společnostmi a jejich produkty. Zařadili jsme i systematické vzdělávání kosmetiček, nehtařek, ale i kadeřníků na nejvyšší úrovni v podobě Beauty Akademie, kde připravujeme úžasné školící programy.

Od roku 2022 také zavádíme neprodejní zónu, kde se velké společnosti prezentují výhradně jejich B2B partnerům.