Beauty Forum

logo

Online registrace

Termíny veletrhů BEAUTY FORUM ČR 2022

Termíny veletrhů Beauty Forum Česká republika 2022

 

BEAUTY FORUM BRNO
23. a 24. dubna 2022 (sobota a neděle) Hala G1, Brněnské výstaviště

Doba covidu se zdá být minulostí, proto po dvouleté pauze znovu organizujeme svátky pro všechny milovníky „beauty“ světa. Vůbec poprvé přinášíme veletrh krásy do moravské metropole, kde se setkáváme s nečekaným zájmem ze strany vystavovatelů. Z původní haly A1 jsme tedy veletrh přeplánovali do téměř dvojnásobně velké haly G1, která má dostatečné zázemí, abychom mohli připravit veletrh ve stylu Beauty Forum Zurych. Není tak velký jako Mnichov, ale úhledný a pro vystavovatele neskutečně lukrativní.

 

 

 

BEAUTY FORUM PRAHA
12. a 13. listopadu 2022 (sobota a neděle) Výstaviště Praha – Křižíkovy pavilony

Jistě už víte, že Průmyslový palác, ve kterém jsme plánovali uspořádat veletrh Beauty Forum Praha na podzim letošního roku, vstoupil do roky plánované rekonstrukce. Po dobu dvou let, kdy bude uzavřen, získá novou vzduchotechniku, klimatizaci, kompletní rekonstrukci všech prostor i celé klenby a hlavně bude dostavěno levé křídlo, které bylo před lety požárem zcela zničeno. Až do roku 2024 tak budou veletrhy Beauty Forum Praha probíhat v náhradních prostorách Křižíkových pavilonů, které stojí hned za Průmyslovým palácem.

Křižíkovy pavilony právě procházejí důkladnou rekonstrukcí, proto kdo jste se nebyli podívat na otevíračce, budete překvapeni velmi moderním a nesmírně elegantním vzhledem těchto prostor. Budou prozatím důstojnou náhradou.