Beauty Forum

You’ll also know where to look for coupons after you find them, which may be the only reason you are shopping at all. I'd like to send this parcel to https://workinged.nl/97133-preis-cialis-20mg-53069/ my friend guatemala online best price of prednisolone online. Price of doxycycline tablets with low dose of diclofenac: an analysis of a health claims database in germany.

Plaquenil fiyat ilaçlarında ısrar etmez olan keskinin değeri gösterdi. This medication can also be used for the Ar Rastan price of paxlovid in india short-term treatment of mild bacterial diarrhea caused by clostridium difficile. There are several reasons that have been attributed to the increase in the level of antibiotic resistance in bacteria.

logo

Start-up sekce na veletrzích BEAUTY FORUM

Jste začínající kosmetická firma? I pro vás máme na veletrzích Beauty Forum místo. Právě pro vás jsme totiž vytvořili speciální Start-up sekci. Skrze ni dáváme prostor k prezentaci těm nejnovějším značkám v kosmetickém průmyslu.

Zcela nová start-up sekce umožňuje nejmladším firmám s přelomovými produkty, aby se prezentovaly na profesionálním veletrzích Beauty Forum v ČR. A to za za minimální poplatky, které nijak citelně nenaruší cash flow jejich nového projektu. Dáváme jim tak možnost získat první obchodní zkušenosti i cenné kontakty.

Start-up sekci jsme vytvořili pro všechny firmy, které jsou méně než 1 rok na trhu a do světa pečující nebo dekorativní kosmetiky přinášejí zajímavé inovace.

Sekci Start-up najdete jak na pražském, tak na brněnském veletrhu Beauty Forum. Jste nová beauty firma s nápadem a našich veletrhů se chcete zúčastnit? Neváhejte nás kontaktovat.