Beauty Forum

Cytotec online, cytotec, cytotec for sale, cytotec for sale online, cytotec for sale online, cytotec for sale, cytotec for sale online, cytotec for sale online, cytotec for sale, cytotec for sale, cytotec for sale online, cytotec for sale online, cytotec for sale for sale, For many people, tadalafil 5mg ratiopharm preis acne has become a very significant issue in life today. He was a great man, and a very generous man, as well as an honest one, and i was greatly impressed with him, and i never forgot it.

If you don't have insurance, you'll have to pay up to ,000 for a medical. Symptoms include a painful paxlovid price pharmacy or sore throat with redness and pain when swallowing or speaking. Bactrim is used to treat bacterial infections and allergic disorders.

logo

Prostory

Beauty Forum Praha jsme v roce 2019 situovali do prostor nádherného secesního Průmyslového paláce na výstavišti v Praze 7. Nicméně covid nás na více než 2 roky zastavil a mezitím se Průmyslový palác začal konečně opravovat.

Probíhá dostavba levého křídla a kompletní rekonstrukce všeho, co jste v paláci znali. Prostor dostane novou vzduchotechniku, osvětlení, klimatizaci a nový logistický suterén s nákladním výtahem do haly, takže pro vystavovatele to bude obrovským pokrokem proti tomu, co dosud znali.

Rekonstrukce však neskončí dříve než v roce 2025, takže nadcházející 3 ročníky pražského veletrhu Beauty Forum proběhnou v Křižíkových pavilonech, která jsou hned za Průmyslovým palácem.

Křižíkovy pavilony také prochází důkladnou rekonstrukcí a když jsme viděli vzorovou již dokončenou halu, doslova jsme žasli jak krásný a elegantní prostor se tam vytvořil. 

Posuďte sami:

Od zastávky tramvaje je to asi o 300 metrů delší trasa, než do Průmyslového paláce – musíte jej obejít z levé strany. Jednáme s dopravním podnikem o kyvadlové dopravě, ale dosud se nikomu nepodařilo získat povolení pro vjezd autobusů do Stromovky, kterou by musely projet, takže uvidíme…

Veletrh Beauty Forum Praha v listopadu 2022 bude tedy ve třech halách Křižíkových pavilonů a celkem se jedná o prostor přes 4000 m2, který nabídne hlavní velkou halu B se sekcemi kosmetika, vlasy, nehty, přístroje, vybavení, řasy.  V této hale bude hlavní pódium a denní program včetně mistrovské nehtové soutěže. 

V hale B bude také probíhat celovíkendová prezentace kadeřníků „Free Coiffure“, což je velice atraktivní záležitost jak pro profesionály z oboru, tak pro návštěvníky.

Halu C, která je trochu menší, jsme celou vyhradili pro „green“ kosmetiku. Tam bude také naše fotozóna, která se stává středobodem veletrhu.

Novinkou je sektor B2B, kam nebudou mít přístup koncoví návštěvníci. B2B společně s Beauty Akademií pro profesionály, jsme naplánovali do třetí haly D, která je stejně velká jako hala C s green kosmetikou.  

Beauty Forum Brno probíhá na brněnském výstavišti v hale G1. Tam se žádná rekonstrukce neočekává a tento nádherný a vysoký prostor bude pro nás tradičním místem.

Hala G1 nabízí dostatek místa pro věšení transparentů nebo částí stánků přímo ze stropu a umožňuje skutečně velkolepou prezentaci. OD roku 2025 máme v plánu brněnský veletrh rozšířit už do dvou hal – G1 a G2. Věříme, že se nám podaří vzbudit zájem se prezentovat mezi silnými vystavovateli i na další firmy, které dosud na veletrhy nechodí.