Beauty Forum

The medication is not available generically in the united states and canada. The main function of cytotam prednisolon 20mg preisvergleich again is to provide pain relief to patients that have a severe pain. You can take prednisone safely as long as you are careful to follow the directions on the prescription label.

They would have it to the highest possible degree possible for their customers. It is possible to find drugs like amoxicillin tablets buy generic online that are not readily available online and also have https://ridefinder.de/reiseversicherung/ the quality of medicines that you are looking for at an affordable rate. Ivermectin is a powerful anthelmintic, particularly effective against nematodes that eat through a thick coating covering them.

logo

Proč Beauty Forum

Osobní setkávání výrobců (nebo prodejců) s koncovými zákazníky je nenahraditelné.

Zákazník se může seznámit s lidmi, kteří stojí za vývojem a výrobou jeho oblíbeného produktu, který pak vnímá pozitivněji. Stejně tak vzácná je šance pozorovat reakce zákazníků na nové výrobky, které jsou právě ve vývoji nebo se připravují pro uvedení na trh.

Také kontakt s partnery a prezentace novinek na svém veletržním stánu, je nejvýhodnější a nejefektivnější způsob rozšiřování své prodejní sítě. Můžete se ukázat jako silná společnost mezi ostatními, zejména pokud svůj stánek uděláte opravdu hezký a zajímavý.

Kosmetické veletrhy Beauty Forum se pořádají déle než 30 let a dnes jsou nejrozšířenější sítí prémiových „BEAUTY“ eventů v celé Evropě. I proto o síť Beauty Forum projevil zájem Cosmoprof – největší kosmetický veletrh světa. Nedávno se pak stal jejím 100% vlastníkem.

Know-how Beauty Forum a Cosmoprofu společně s aktivním zájmem zahraničních výrobců (distributorů) o trhy ve východní Evropě přináší kosmetický veletrh, který je zaměřen na koncové zákazníky i profesionály. 

 

Neprodejní B2B zóna

Od letošního roku testujeme zónu pouze pro profesionály, kam nebudou mít přístup koncoví návštěvníci.

Vystavovatelé, kteří za zaměřují pouze na velkoobchodní nebo distributorskou činnost tak budou mít mnohem více času a prostoru sejít se se svými odběrateli a projednat v klidu veškeré záležitosti. Obecně je tento prostor určen zejména pro prezentaci novinek a postupů pro kosmetičky. V této zóně se neprodává, ale sjednávají se objednávky.

Neprodejní B2B zóna je situována do haly D, společně s Beauty Akademií pro beauty profesionály.

 

Ministatistika:

Beauty Forum Praha v roce 2019 navštívilo téměř 4.000 lidi, z toho cca 82% profesionálů

Beauty Forum Brno v roce 2022 (po covidu) navštívilo téměř 7.000 lidí, z toho cca 74% profesionálů

Oba veletrhy byly pilotní Beauty Forum akcí ve svém regionu a oba díky své úrovni získaly z Itálie akreditaci „by Cosmoprof“.

Předpoklad vývoje:
Beauty Forum Praha – listopad 2022 – čekáme kolem 5.000 lidí
Beauty Forum Brno – duben 2023 – čekáme kolem 8.500 návštěvníků

Na každý veletrh budeme cílit reklamu tak, abychom meziroční nárůst návštěvnosti dostali na minimálně 30%.  

 

Odmítání prezentace trhovcům

S výše uvedeným jde ruku v ruce účast výhradně renomovaných značek a firem. Odmítáme účast trhovců, kteří mívají stánky jen za účelem prodeje čehokoliv a nebudují žádnou značku.

Na Beauty Forum Praha ani Brno nepotkáte prodejce šátků, cetek, domácích potřeb nebo výprodeje z aliexpressu. Každého zájemce o prezentaci prověřujeme a jeho sortiment musí patřit do beauty sektoru.

Tohle je zásadní rozdíl mezi námi a ostatními veletrhy. My pořádáme jen Beauty Forum, takže si dáváme obrovský pozor na kvalitu akce a zejména na kvalitní vystavovatele. Ostatní pořadatelé, kteří pořádají akcí spoustu, mají za cíl prodat co nejvíce výstavní plochy komukoliv, kdo chce. Bez ohledu na to, co nabízí.

 

Podporujeme nové start-up firmy

Každý začátek je těžký, proto pokud nás osloví začínající firma, která není ještě ani rok na trhu, zařadíme ji do Start-Up sekce. Tato sekce je finančně zvýhodněná, byť se jedná samozřejmě o prostorově omezenou prezentaci. 

 

Business zóna

Tuto službu jsme v síti Beauty Forum i v naší zemi jako takové zavedli první. 

Jedná se o prostor, kde si vystavovatelé mohou na chvilku sednout s partnery a cokoliv projednat.

Navíc jsou v business zóně připravené 3 počítače s tiskárnami a připojením na internet. Vystavovatelé si tak mohou zdarma cokoliv vytisknout nebo stáhnout na usb disk, popřípadě vyřídit emaily.

Právě tisk potřebných dokumentů, letáků, ceníků nebo formulářů je mnohdy zásadní potřebou řady vystavovatelů.

 

VIP zóna

I tenhle exkluzivní servis pro vystavovatele přinášíme jako první. Jedná se o prostor pro majitele stánků od 30m2 a významné hosty na veletrhu, kde si mohou odpočinout a zdarma dostat lehké občerstvení.

Mohou si také pozvat na jednání své důležité partnery.

 

Insta zóna

Instagram dnes hýbe světem a je nedílnou součástí propagace každého salonu, firmy, produktu i akce. Na téma instagramu připravujeme několik odborných přednášek v Beauty Akademii – existují procesy a aplikace, díky kterým dokážete podchytit tuto sociální síť ještě lépe, než běžní uživatelé dokážou.

K tomu zveme na naše akce i takové influencery, kteří této síti patří mezi nejvíce vlivné. S těmi máte možnost se setkat a zeptat se na jejich tipy, jakým způsobem se ještě lépe zviditelnit.

V Insta zóně ale předvším probíhají živě streamované rozhovory s vystavovateli a hosty. Živý stream běží přes náš profil „beautyforumcz„. Pokud budete mít zájem, můžeme streamovat i rozhovor s vámi na vašem vlastním stánku.