Beauty Forum

logo

Online registrace

PARTNEŘI

COSMOPROF

V květnu 2021 se Cosmoprof (Bologna Fiere, SPA) stal 100% vlastníkem značky Beauty Forum (Health and Beauty, GmbH) a zároveň naším hlavním partnerem.

KOSMETIKA & WELLNESS

Časopis pro krásu, zdraví a životní styl z vydavatelství Press21 je naším mediálním partnerem. Svým obsahem cílí zejména na profesionály, tedy majitele a majitelky kosmetických salonů, na kadeřnictví, dermatologická pracoviště, wellness centra a kliniky estetické medicíny. Určený je pro všechny, kteří se zajímají o oblast kosmetiky, zdraví, výživu a moderní technologie pro kosmetické  salony. Svým  čtenářům nabízí jak tištěnou, tak i elektronickou verzi. 

DI ANGELO COSMETICS

Prémiová česká kosmetická značka s mezinárodní působností Di Angelo Cosmetics je generálním finančním sponzorem a partnerem všech našich veletrhů. 

ASOCIACE KOSMETICKÝCH OBORŮ ČR

Nová nezisková organizace Asociace kosmetických a kadeřnických oborů ČR klade velký důraz na vzdělání a odbornost svého vedení a je zárukou kvality pro všechny své členy. 

MAXWELL

Maxwell je prestižní česká agentura v oboru školení prodeje, prodejních dovedností, obchodních strategií, marketingu a mnoho dalšího. Zároveň je také naším stálým partnerem, který profesionálům z oboru beauty nabízí oborový seminář, který dokáže zcela změnit jejich pohled na propagaci vlastní značky a zlepšit jejich prodejní dovednosti.