Beauty Forum

The manufacturer offers a free trial of dapoxetine to help assess the suitability of a medicine for you. This scheme offers the best way to make the best possible choices about which medicines you use – without putting you off taking the ones that work map best for you. It is the active chemical in the drug l-threo-3,4-dihydroxyphenylserine (ths), which is used to treat depression, adhd and narcolepsy.

Treatment of sexually transmitted diseases is based on the best generic doxycycline 500mg to decrease infectiousness of the partner. Priligy http://squash.asso.mc/91386-cialis-originale-prezzo-italiq-84969/ prices are different at various pharmacies and online. If you have any questions or require additional information, please contact our pharmacist.

logo

Kadeřnická soutěž HAIR EXTRAVAGANZA

Hledáme nové kadeřnické hvězdy z Čech i Slovenska a možná, že jednou z nich jsi právě TY. 
Nezáleží na tom, kolik máš sledujících na Instagramu nebo s jakou značkou pracuješ. Chceme vidět, co umíš!

Zapojit se mohou všichni, kteří kadeřnický obor provozují či dosud studují.

 

Soutěží se ve 4 kategoriích:

  • Barevné vlasy – přímý pigment
  • Balayage, melíry, prosvětlení vlasů
  • Blond vlasy
  • Výrazné proměny “před a po”
 
 
Jak se přihlásit?

Vyberte si kategorii, ve které chcete soutěžit a do 31.března 2022 nahrajte na Instagram pod hashtagem #hairextravaganzaczsk fotografii svého výtvoru. 

Odborná porota vybere z fotografií dvanáct finalistů (tři z každé kategorie), kterým včas oznámíme, že postupují do soutěže.

Finále na Beauty Forum Brno 

Finalisté se utkají 23. a 24. dubna 2022 přímo na veletrhu Beauty Forum v Brně. 

V sobotu 23.4. dostanou zadání a mají čas až do neděle 24.4. je vytvořit. V neděli 24.dubna budou vyhlášeni 4 výherci (jeden v každé z kategorií).

Každý soutěžící musí mít vlastní modelku, na které bude pracovat. Dresscode pro všechny modelky je černé tričko a černé kalhoty / legíny. Hodnotí se pouze vlasy.

Výherci se mohou těšit na krásné a hodnotné ceny od našich partnerů, které postupně představíme…

Vyhlášen bude i absolutní vítěz, který postoupí na Beauty Forum Mnichov 2022!

Soutěž Hair Extravaganza má samostatný instagramový účet, kde najdete další informace a ukázky již přihlášených soutěžících, tak sledujte @hair_extravaganza_czsk.

Hledáme NOVÉ kadeřnické hvězdy z Čech i Slovenska, proto nezáleží kolik máte sledujících nebo s jakou kosmetikou pracujete! 
Důležitá je pro nás VAŠE práce v podobě soutěžní fotografie.

 

Účast na soutěži je tento ročník naposledy osvobozena od přihlašovacího poplatku.

 

Pořadatelé soutěže:

Beauty Forum CZ & Colour by Nikola