Beauty Forum

logo

Online registrace

Influenceři na veletrhu BEAUTY FORUM BRNO 2022

Celá bublina influencerů začíná praskat, jak se tedy v online prostředí orientovat?

Navázání spolupráce s vhodnými influencery je důležitou součástí marketingu každé firmy a v kosmetice to platí dvojnásob. Dnes je ale třeba opravdu dobře vybírat.

Každý z vás byl jistě opakovaně osloven někým, kdo od maminky dostal mobilní telefon, nakoupil si v Turecku 50.000 sledujících a snaží se vylákat produkty zdarma nebo dokonce i nějaké peníze. Těmhle lidem doba konečně odzvonila a celá bublina samozvaných influencerů je pryč.

To však neznamená, že ty kvalitní influencery byste měli opomenout. Naopak – pokud má někdo reálný počet „živých“ sledujících, má s nimi vztah a vytváří kvalitní obsah – pak může prodej Vašich produktů neskutečně nakopnout. Základním rysem těch správných influencerů je fakt, že se Vám nevnucují, peníze nerozhodují o tom jestli budou daný produkt propagovat a vyhrazují si právo nepropagovat produkty, které jim „nesedí“. Těmto lidem pak jejich publikum věří a dokáže akceptovat jejich doporučení. 

Jak poznat kvalitního influencera od takového, který by zasloužil minimálně vytahat za uši? O tom bude naše InstaZóna na veletrhu Beauty Forum Brno. Potkáte zde i některé z TOP influencerů v naší republice a dozvíte se jak začít s těmi správnými spolupracovat.

Mimochodem – i moderátorka akce Eliška Bučková má sama přes 140.000 sledujících a kde jinde byste jí mohli oslovit, než právě na Beauty Forum v Brně.