Beauty Forum

They include drugs that work on a number of different types of cancer, and drugs that treat a specific type of cancer. Generic nolvadex is a member of a class of drugs known as Viamão phosphodiesterase inhibitors, which are used to treat erectile dysfunction (impotence), and pulmonary arterial hypertension (high blood pressure in the arteries that supply the lungs and other vital organs. So you're thinking that it would be smarter to use a brand name drug from your health plan or pharmacy.

Data were collected on doxycycline single dose chlamydia screening and treatment. The drug also may have an effect upon the immune system and the risk of infection to alarmedly a certain degree. All you need to do is attend an appointment with your physician for a free influenza vaccine, no cost to you.

logo

Beauty Forum Awards

Je dlouholetou tradicí, že veletrhy Beauty Forum vyjadřují svůj obdiv všem, kteří se snaží tvořit novinky v našem oboru kosmetiky. V oboru, kde se snoubí pokroky nejmodernější biochemie s poznatky možností jejich cílené aplikace na lidské tělo a zpomalování nejen procesů stárnutí, ale zlepšení kvality života jako takového.

Určili jsme 10 kategorií, v nichž udělíme cenu vždy jednomu produktu, který podle nás nejlépe reprezentuje danou kategorii.

Hodnocené kategorie jsou:

Nejlepší vlasový produkt – péče

Nejlepší vlasový produkt – barvení

Nejlepší kosmetický produkt – péče o pleť

Nejlepší kosmetický produkt – péče o tělo

Nejlepší kosmetický produkt – dekorativní kosmetika

Nejlepší produkt v biokosmetice

Nejlepší produkt na nehty – péče

Nejlepší produkt na nehty – barva

Nejlepší využití inovativní technologie v kosmetickém produktu

Nejlepší produktový design

Pokud jste vystavovatelé veletrhu Beauty Forum Praha nebo jeho partneři, můžete své produkty nominovat do výběru.

Nominaci prosím posílejte na email: info@beautyforum.cz s předmětem zprávy „Nominace Beauty Forum Awards“. Do emailu pak přiložte fotografie produktu, uveďte jeho složení a funkci, ale zejména důvod proč si myslíte, že je v dané kategorii nejlepší.

Uzávěrka nominací je vždy 1 měsíc před každým veletrhem.


Z nominovaných produktů vybírá vítěze odborná porota, která se skládá ze zástupců: Cosmoprof Bologna, Beauty Forum Mnichov a Beauty Forum Praha.

Beauty Forum Awards jsou vyhlašovány a předávány na každém našem veletrhu, tedy v Praze i v Brně.