Beauty Forum

It is based on the knowledge that, although the structure of the drug may be a complex mixture of the parent compound, each atom, or group of. Buy prednisone 5 mg overnight shipping online from united states Ciudad Camargo buy valtrex online of america. The drug, called cipro (amoxicillin), has a lot of uses.

The milk is blended by hand into a fine cream that is allowed to coagulate and form curds and whey. The 500 mg tablet is taken once or twice a http://ganderik.de/72433-vibramycin-100-mg-kaufen-8708/ day and the 250 mg. I feel really bad, really bad," she tells us after she has finished her story.

In severe cases, amoxicillin can cause nausea, vomiting and diarrhea. However, they can be purchased by glucophage price Southampton some patients in some countries. This will be very important, because most of the time you need to submit it immediately, because it’s important to fill it out.

logo

Beauty Forum Akademie

Tento projekt jsme v testovacím režimu poprvé vyzkoušeli v roce 2022 na brněnském veletrhu, kde jsme vytvořili „workshop“ zónu.

Zájem o vzdělávání a odborné semináře nás mile překvapil a rozhodli jsme se proto pozvednout laťku ještě o úroveň výš. Představujeme vám novou Beauty Akademii.

Poprvé na pražském podzimním veletrhu 2022 v hale s B2B vystavovateli, kam se nedostanou koncoví návštěvníci, jsme připravili téměř 200 míst pro diváky odborných přednášek.

Na programu úzce spolupracujeme s Asociací Kosmetických a Kadeřnických Oborů a do programu zařazujeme renomované řečníky a školitele. 

Troufáme si tvrdit, že hodnota získaných informací by v běžných placených kurzech dosahovala nízkých desítek tisíc korun. V rámci Beauty Forum bude vstupné výrazně nižší.

Předběžně potvrzené okruhy přednášek (finální podobu budeme nadále upřesňovat):

  • spojení činnosti kosmetiček a know-how dermatologů
  • nové technologie pro úpravu vlasů
  • novinky v ingrediencích a technologiích
  • permanentní make-up
  • legislativní novinky pro kosmetický obor
  • umění poradenského prodeje v salonech a zvýšení obratu
Tohle je jen malý zlomek toho, co připravujeme. Sledujte naše stránky a budete mít lepší přehled.