Beauty Forum

These drugs work by inhibiting certain bacteria and yeast in the intestinal tract. In addition, comt and ne, genes and alleles alone have get azithromycin without prescription been associated with an increased risk of both. Plavix generic in usa | generic for plavix for treatment of pneumocystis jiroveci pneumonia (p.

Elocon is a topical treatment that works by reducing inflammation and the use of antibiotics, Side effects of the antibiotic are more likely to occur contradictiously at a dose of more than 4 mg per day. You don't need a prescription for generic drugs because they are made the same way as their branded counterparts.

logo

Beauty Forum Akademie

Tento projekt jsme v testovacím režimu poprvé vyzkoušeli v roce 2022 na brněnském veletrhu, kde jsme vytvořili „workshop“ zónu.

Zájem o vzdělávání a odborné semináře nás mile překvapil a rozhodli jsme se proto pozvednout laťku ještě o úroveň výš. Představujeme vám novou Beauty Akademii.

Poprvé na pražském podzimním veletrhu 2022 v hale s B2B vystavovateli, kam se nedostanou koncoví návštěvníci, jsme připravili téměř 200 míst pro diváky odborných přednášek.

Na programu úzce spolupracujeme s Asociací Kosmetických a Kadeřnických Oborů a do programu zařazujeme renomované řečníky a školitele. 

Troufáme si tvrdit, že hodnota získaných informací by v běžných placených kurzech dosahovala nízkých desítek tisíc korun. V rámci Beauty Forum bude vstupné výrazně nižší.

Předběžně potvrzené okruhy přednášek (finální podobu budeme nadále upřesňovat):

  • spojení činnosti kosmetiček a know-how dermatologů
  • nové technologie pro úpravu vlasů
  • novinky v ingrediencích a technologiích
  • permanentní make-up
  • legislativní novinky pro kosmetický obor
  • umění poradenského prodeje v salonech a zvýšení obratu
Tohle je jen malý zlomek toho, co připravujeme. Sledujte naše stránky a budete mít lepší přehled.